Chceš být mé SB? pokud ano tak se prosim zapiš zdevidea

Eliot / Olivie Apologize

5. července 2010 v 12:37 | Anna
toto video se mi taky mooc líbí:) vím že je to zase Eliot s Olivii ,ale ty video stojí za to :) v tomto videu jsou scény které ve videích moc nebývají:) toto video je uplné jené než ty co tu už byli:)


Dr.House -Around you

1. července 2010 v 8:20 | Anna
moc pěkné videjko od KatrinDepp -  ta holka umí dělat dokonalé videa smekám před ní . Video je Huddy takže se mi moc líbí a hlavně co v něm není je Lucas! dělat huddy videa a přidávat tam Lucase no fuj!:) né ,ale fakt toto video se mi moc líbí:)Jenny and Gibbs - You'll Be In My Heart

23. června 2010 v 17:34 | Anna
toto video se mi moc líbí a ta píseň mu dodá tu správnou atmosféru já mám k Jibbs zvláštní vztah tuto dvojku mám strašně moc ráda. teďka začnou opakovat na Nově zase NCIS od 1 řady dodnes si pamatuju na pilotní díl Air Force One byl moc dobrý a jen je škoda že já sem neviděla jak umřela Kate a jak došla Jenny asi půlku řady sem vynechala což mě moc mrzí a doufám že za praázdniny se dosnaneme alespoň ke třetí řadě kdy dojde Jenny strašně moc sem si ji oblíbila a brečela jsem když umřela a ještě když jsem se dozvěděla že byla nemocná tak byla velká škoda že je nedali s Gibbsem zase dohromady alespoň třeba na dva díly no tak teď už dost mého kecání a tady máte videojá ty scény prostě miluju! :)

Olivia just wants the Disco Stick... Elliot and Olivia

21. června 2010 v 20:34 | Anna
ahojte tak dalši video s Olivii a Eliotem já vím už zase ale mě se ty videa s nima moc libí:) jo a navíc sem se dneska v televizním programu dočetla že začínají točit 12 řadu a že Mariska by ráda aby Olivie měla dítě a partnera psalo se tam že se svadbou nepočítá ale že by chtěla mít dítě takže bych řekla že se máme rozhodně na co těšit:)


E/O "Lost Without You"

2. června 2010 v 19:56 | Anna
ahoj te našla jsem jedno uplně super video, které se mi moc líbí já vím ,že je to za velmi krátkou dobu už druhé video s Eliotem a Olivii ,ale já si nemůžu pomoct no šak řekněte sami:REPLAY- EO

29. května 2010 v 15:11 | Anna
toto video se mi moc líbí podle mě to zpracování nemá chybu :)


Cheryl Cole Parachute

22. května 2010 v 18:10 | Anna
tak dneska už asi poslední článek na zítra vám taky nachystám pár článků jak dojedu tak oběhnu SB
teď k videu tento song se mi moc líbí a řekla bych že i to vydeo je dost dobře zpracované no šak se mrkněte:)


Selena Gomez - Naturally - Kiss and Tell video

5. května 2010 v 16:58 | Anna
ahojte konečně půlka týdne a já mám trochu času popřidávám články a oběhnu SB ... a teď k písničce Selenu nemám moc ráda ,ale nevadí mi a tato pišeň se mi líbí :)

Anna Engelhardt video

20. dubna 2010 v 17:18 | Anna
mě se toto video moc líbí já ho sem prostě musím dát :)

Eisblume - Leben Iist schoen (Uncensored) video

7. dubna 2010 v 17:45 | Anna
tato pisnička se mi mooc líbí:) to video je takove:) no šak se podívejte sami:)
 
 

Reklama